Światowa NOWOŚĆ potwierdzona klinicznie metoda z bardzo szerokim spektrum działania.

Karboksyterapia usuwa tkankę tłuszczową, cellulit, rozstępy, cienie i obrzęki pod oczami, teleangiektazje, zmarszczki, leczy łuszczycę, redukuje rozstępy, blizny oraz wypadanie włosów.

Badania kliniczne dowodzą, że Karboksyterapia poprawia elastyczność skóry, cyrkulację krwi w tkankach, stymuluje produkcje kolagenu, redukuje zmarszczki mimiczne oraz pomaga zmniejszyć lokalnie umiejscowione depozyty tłuszczu. Już w latach 90-tych zaczęto stosować karboxyterapię w redukcji cellulitu, odkrywając przy tym coraz więcej zastosowań w medycynie estetycznej.        

Oxybrazja - peeling wodno-tlenowy to zabieg natychmiastowo poprawiający wygląd skóry. Oxybrazja jest skuteczną metodą oczyszczenia, głebokiego dotlenienia i nawilżenia skóry. 

Liposonix® to pierwszy i jedyny na świecie zabieg skutecznie, bezinwazyjnie i trwale usuwający 2,5 - 5 cm po 1 zabiegu!  Jest to najbardziej nowoczesne urządzenie na świecie wykorzystujące technologię skoncentrowanych ultradźwięków HIFU, które całkowicie likwidują tkankę tłuszczową.

To najskuteczniejsza technologia bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej poprzez zamrażanie. Zabieg jest bezbolesny i bardzo skuteczny. 

Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji i w 100% zostają wydalone z organizmu po ok.4 tygodniach.

Skuteczne zamykanie popękanych naczynek potocznie zwanych pajączkami. 

Zabieg z wykorzystaniem OSOCZA BOGATOPLYTKOWEGO w potocznej mowie nazywany WAMPIRZYM LIFTINGIEM.