Klinika Przemian w Krakowie to profesjonalna Klinika Odchudzania i Odmładzania.  

W naszej Klinice Odchudzania i Odmładzania gwarantujemy bogatą ofertę zabiegów skutecznie odchudzających z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i zaawansowanego sprzętu medyczno- kosmetycznego. Nasz zespół doświadczonych i oddanych kosmetologów, wciąż pogłębiający swoją wiedzę potrafi skutecznie i indywidualnie dobrać odpowiedni program poprawy skóry. Wszystko co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem. Z nami zatrzymasz upływający czas a my pomożemy Ci wydobyć Twoje naturalne piękno. 

Oferujemy skuteczne zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę, medyczny lifting skóry, liposukcję ultradźwiękową, masaż endermologiczny,  zamrażanie tkanki tłuszczowej czyli Kriolipoliza a także manualne zabiegi ze skoncentrowanymi, głęboko działającymi kosmetykami. Do każdego zabiegu wyszczuplającego jest możliwość skorzystania z fachowej opieki dietetyka, który jest do pełnej dyspozycji.

Posiadamy w swojej ofercie także wiele zabiegów na twarz zwłaszcza usuwających zmarszczki, poprawiających gęstość skóry, usuwających przebarwienia, leczących trądzik również z zakresu medycyny estetycznej. 

Ponadto wykonujemy permanentny makijaż jak i okazjonalny oraz stylizujemy paznokcie.

 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Pracując na najwyższej klasy kosmetykach i medycznych urządzeniach, stawiamy na wysoką jakość obsługi i dokładność podczas wykonywanych zabiegów. Przestrzegamy czasu, aby wykonywany zabieg był w pełni efektywny Korzystając z mądrości natury, oferujemy zabiegi w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry. Każdy zabieg poprzedzamy rozmową wraz z badaniem stanu skóry. Pozwala nam to opracować konkretną strategię odchudzania bądź pielęgnacji, dobraną do wieku i potrzeb każdego z Was. Dbamy ze szczególną starannością o czystość, dezynfekcję i bezpieczeństwo naszych klientów. Jako jedni z nielicznych posiadamy autoklaw do sterylizacji narzędzi i końcówek.


Gwarantujemy wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny.

Zapewniamy, że wizyta w naszej Klinice Odchudzania i Odmładzania na długo utkwi Wam w pamięci.
 Najważniejszym dla nas celem jest
USATYSFAKCJONOWANY I ZADOWOLONY KLIENT!