Opinie o salonie

Wioletta - lat 33

Serdecznie polecam korzystanie z usług tego salonu! Miałam przyjemność doświadczenia serii zabiegów Venus Freeze. Panie kosmetolog zaprezentowały się z jak najlepszej strony: fachowa pomoc, obsługa i życzliwe podejście do klienta. Bardzo ważne jest dla mnie poczucie bezpiecznego korzystania z usług, komfort i brak nachalnego nastawienia do klienta i to otrzymałam. Panie służą swoją radą i rzetelną wiedzą. Klient czuje się w tym miejscu wyjątkowo! Gorąco polecam!

Joasia - lat 37

Przemiła atmosfera przy zabiegu. Pragnę podziękować za ciepło, poczucie bezpieczeństwa oraz dawkę humoru. Bez obaw oddałam się w Państwa ręce. Dziękuję, napewno jeszcze wrócę.

Maciej - lat 38

Kriolipoliza to rewelacyjny zabieg, po którym mam 10 cm mniej w pasie i to bez wysiłku. Jestem zadowolony i dlatego polecam ten sposób odchudzania dla leniwych.

Dominika - lat 34

Polecam Klinikę Odchudzania i Odmładzania. Zabieg poprzedziła profesjonalna konsultacja, aby wybrać najlepszą terapię. Pani Kosmetolog zna się na rzeczy i w moim przypadku zamierzone efekty osiągnęłyśmy w 100%. Miła atmosfera sprzyja relaksowi. Co ważne, wszystko po bardzo przystępnych cenach, przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Polecam z czystym sumieniem!

Barbara - lat 49

Kończę serię zabiegów kriolipolizy i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektów. Wiem, że nie będę już miała problemów ze zbędnym tłuszczykiem, czuję się naprawdę świetnie, że mam ten problem z głowy, dziękuję. Powinniście się jednak bardziej reklamować bo za późno do Was trafiłam.