Liposonix® to pierwszy i jedyny na świecie zabieg skutecznie i trwale usuwający 2,5 - 5 cm w jedną godzinę bezinwazyjnie. Jest to najbardziej nowoczesne urządzenie na świecie wykorzystujące technologię skoncentrowanych ultradźwięków, które całkowicie likwidują tkankę tłuszczową.

Medyczne urządzenie VENUS FREEZE™, posiada patent w zakresie technologii (MP)2 To pierwsze i jedyne tego typu urządzenie realizujące innowacyjną koncepcję zabiegów medycyny estetycznej nowej generacji. Zabieg zalecany jest do nieinwazyjnego i skutecznego liftingu twarzy i ciała dzięki unikatowej technologii fal radiowych połączonych z polem magnetycznym.

Urządzenie posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Najskuteczniejsza metoda usuwania cellulitu! Podnosi temeraturę w tkance tłuszczowej przyśpieszając metabolizm.

3 MAX łączy kawitację, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu, co sprawia że urządzenie to jest niezwykle skuteczne, w leczeniu obszarów szczególnie problemowych takich jak uda, brzuch, pośladki, ramiona, twarz.

Światowa NOWOŚĆ potwierdzona badaniami klinicznymi metoda z bardzo szerokim spektrum działania.

Karboksyterapia usuwa tkankę tłuszczową, cellulit, rozstępy, cienie i obrzęki pod oczami, teleangiektazje, zmarszczki, leczy łuszczycę, redukuje rozstępy, blizny oraz wypadanie włosów.

Badania kliniczne dowodzą, że Karboksyterapia poprawia elastyczność skóry, cyrkulację krwi w tkankach, stymuluje produkcje kolagenu, redukuje zmarszczki mimiczne oraz pomaga zmniejszyć lokalnie umiejscowione depozyty tłuszczu. Już w latach 90-tych zaczęto stosować karboxyterapię w redukcji cellulitu, odkrywając przy tym coraz więcej zastosowań w medycynie estetycznej.        

SYSARA - to medyczna maszyna do odchudzania. Jest to zabieg polegający na stymulowaniu mięśni za pomocą bardzo intensywnych oraz działających na najgłębsze partie mięśniowe impulsów elektrycznych. Zabieg 30 minutowy jest odzwierciedleniem 3 godzin intensywnych ćwiczeń fizycznych.

TZabieg kriolipolizy polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które po kilku tygodniach są wydalane w 100% z organizmu podczas naturalnego procesu metabolicznego. Skutkiem zabiegu jest utrata do 40% tkanki tłuszczowej w miejscu wykonania zabiegu. Podczas jednego zabiegu przykładamy nawet 4 duże głowice jednocześnie.

 

Mezoterpia igłowa skóry jest wskazana do rewitalizacji i wygładzania skóry, usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu jak również usuwania rozstępów i blizn. Specjalista medycyny estetycznej wprowadza w głębsze warstwy skóry substancje aktywne, które skutecznie ją przebudowują. Rodzaj preparatu uzgadniany jest na konsultacji przed zabiegiem. Posiadamy pistolet Vital Injector 2TM, który sprawia, że zabieg mezoterapii igłowej jest bezbolesny i nie pozostawia uciążliwych siniaków.