Modelowanie sylwetki może nastąpić poprzez redukcję tkanki tłuszczowej czy obrzęków, będących wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych. Modelujemy sylwetkę również poprzez ujędrnienie skóry i usunięcie cellulitu poprzez stymulację kolagenu.

Bezoperacyjny lifting twarzy i ciała to nowy zabieg medycyny estetycznej wykorzystujący fale radiowe.

Rozbijanie tłuszczu jest metodą polecaną osobom, które borykają się z problemem zlokalizowanych nadmiarów tkanki tłuszczowej.

Zmarszczki są efektem upływającego czasu. Powstają one także na skutek działania wielu czynników występujących w naszym życiu.

Cellulit jest zmianą zależną od szeregu różnych czynników. Spowodowany jest nieprawidłowym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej, tworzącym nierówności na powierzchni skóry.

Kolor naszej skóry jest zależny od ilości melaniny. Jest to barwnik powstający w melanocytach w warstwie podstawowej naskórka. W wyniku zaburzeń i nadprodukcji melaniny oraz uszkodzeń posłonecznych powstają przebarwienia, takie jak piegi, ostudy czy plamy soczewicowate.

Usuwanie zwiotczeń, które są problemem, z którym boryka się wiele osób można przeprowadzić za pomocą naszej najnowszej technologii Venus Freeze, a także nici hialuronowych. Skóra w wyniku przeprowadzenia takich zabiegów staje się elastyczna i jędrna.

Depilacja laserowa umożliwia usuwanie zbędnego owłosienia niemal z każdej części ciała (za wyjątkiem brwi) w sposób bezpieczny, szybki i skuteczny.

Usuwanie rozstępów, które są defektami skóry powstającymi w wyniku silnego napięcia i naprężenia, jest rozwiązaniem często występującego problemu prowadzącego do wielu kompleksów. Występują w postaci wrzecionowatych pasm, najczęściej na skórze ud, pośladków, brzucha, piersi.