Lifting to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, polegający na naciągnięciu skóry w celu przywrócenia jej jędrności i zlikwidowania zmarszczek. W naszejKlinice oferujemy kilka nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym Twoja skóra stanie się gładsza i bardziej napięta. Wykonujemy nieinwazyjne i bezpieczne zabiegi liftingujące zarówno skórę twarzy, jak i ciała, w tym ud, pośladków, bioder, brzucha, ramion oraz piersi. Pełna lista zabiegów znajduje się poniżej.

Najnowsza technika liftingu ciała

Venus Freeze

Spektakularne efekty w liftingu twarzy i ciała dzięki unikalnej technologii połączenia znanych ze swych możliwości pobudzania kolagenu fal radiowych z polem magnetycznym. Efekty zastosowania urządzenia Venus Freeze są widoczne już po pierwszym zabiegu, a długotrwałe rezultaty osiągniesz po kilku sesjach.

Więcej informacjiCennik

3 Max

3 MAX łączy kawitację, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu, co sprawia że urządzenie to jest niezwykle skuteczne, w leczeniu obszarów szczególnie problemowych takich jak uda, brzuch, pośladki, ramiona, twarz.

Komórka tłuszczowa jest całkowicie i bezpowrotnie zniszczona. Rezultaty takiego zabiegu są takie jak po liposukcji i jednakowo trwałe. Efekty są widoczne po każdej sesji, ponieważ 3-MAX to połączenie kawitacji ultradźwiękowej z multipolarną falą radiową w jednym zabiegu co sprzyja szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej. Nie trzeba też czekać 2-4 tygodni po serii, aby zobaczyć efekty jak to się dzieje w przypadku laserów. 3-MAX wykorzystując nowoczesne technologie niszczy komórki tłuszczowe od razu, a rezultaty zabiegu widoczne są natychmiast.

Więcej informacjiCennik

DermaFrac

Dermafrac to innowacyjny zabieg mezoterapii mikroigłowej twarzy, szyi i dekoltu, oparty na pierwszym na świecie systemie wykorzystującym technikę mikronakłuć skóry z jednoczesną infuzją aktywnego serum.Skuteczność zabiegu Dermafrac jest porownywalna do lasera frakcyjnego bez specjalnego znieczulenia i po niższych kosztach. Zabieg polega na mikronakłuwaniu z dostarczeniem do skóry właściwej substancji aktywnych, które znajdują się w serum o działaniu przeciwstarzeniowym, rozjaśniającym skórę oraz nawilżającym. Zagęszczenie naskórka, efekt odmłodzenia, regeneracji i rewitalizacji widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Więcej informacjiCennik

Karboksyterapia CO2

Działanie karboksyterapii, czyli infuzja podgrzanego CO2 powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. Pobudzone zostają naturalne czynniki wzrostu, czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego.

W konsekwencji tych procesów poprawie ulega mikrokrążenie i następuje odnowa komórek. Reakcją skóry na iniekcje dwutlenku węgla jest kontrolowany stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Do kilku miesięcu po zabiegu trwa remodeling skóry, któremu towarzyszy skurcz włokien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Więcej informacji