Modelowanie sylwetki może nastąpić poprzez redukcję tkanki tłuszczowej czy obrzęków, będących wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych. Modelujemy sylwetkę również poprzez ujędrnienie skóry i usunięcie cellulitu poprzez stymulację kolagenu.

Metody modelowania sylwetki

Kriolipoliza

To najnowsza i najskuteczniejsza technologia bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej poprzez zamrażanie. Kriolipoliza to 100% gwarancja efektu. Problematyczna część ciała zasysana jest głowicą próżniową. Jest to bezbolesne, nie wymaga żadnego znieczulenia i co ważne nieinwazyjne, ponieważ nie narusza bariery skóry. Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji i w 100% zostaną wydalone z organizmu.

Więcej informacjiCennik

VelaShape

Modelowanie sylwetki stało się skuteczne dzięki kompleksowemu działaniu podciśnienia + masażu mechanicznego rolkami + prądu RF + światła podczerwonego jest to najlepszy sposób gwarantujący całkowite usunięcie cellulitu.

Więcej informacjiCennik

Venus Freeze

Spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki dzięki unikalnej technologii połączenia znanych ze swych możliwości pobudzania kolagenu fal radiowych z polem magnetycznym. Efekty zastosowania urządzenia Venus Freeze są widoczne już po pierwszym zabiegu, a długotrwałe rezultaty osiągniesz po kilku sesjach.

Więcej informacjiCennik

Lipoliza iniekcyjna

Jest ona metodą miejscowego usuwania tkanki tłuszczowej. Terapia polega na wstrzyknięciu fosfatydylocholiny, która powoduje pękanie komórek tłuszczowych oraz uwolnienie tłuszczu do krwioobiegu, dalej do wątroby, gdzie ulegają rozkładowi. Metoda ta pozwala na usunięcie podwójnego podbródka, fałdów występujących w okolicy brzucha i ud, nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej na pośladkach, w okolicy karku czy pach.

Więcej informacjiCennik

3 Max

3 MAX łączy kawitację, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu, co sprawia że urządzenie to jest niezwykle skuteczne, w leczeniu obszarów szczególnie problemowych takich jak uda, brzuch, pośladki, ramiona, twarz.

Komórka tłuszczowa jest całkowicie i bezpowrotnie zniszczona. Rezultaty takiego zabiegu są takie jak po liposukcji i jednakowo trwałe. Efekty są widoczne po każdej sesji, ponieważ 3-MAX to połączenie kawitacji ultradźwiękowej z multipolarną falą radiową w jednym zabiegu co sprzyja szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej. Nie trzeba też czekać 2-4 tygodni po serii, aby zobaczyć efekty jak to się dzieje w przypadku laserów. 3-MAX wykorzystując nowoczesne technologie niszczy komórki tłuszczowe od razu, a rezultaty zabiegu widoczne są natychmiast.

Więcej informacjiCennik

Dietetyka

W celu poprawy sylwetki i jej odpowiedniego wymodelowania proponujemy porady dietetyczne. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dobierając optymalny zestaw zabiegów i osobisty plan dietetyczny, oparty na racjonalnych zaleceniach żywieniowych opracowanych przez naszego dietetyka.

Więcej informacjiCennik

Masaż wyszczuplający

Masaż wyszczuplający całego ciała lub jego wybranych partii (brzuch, biodra, pośladki i nogi) przy użyciu specjalnych technik z zastosowaniem wysokiej jakości superaktywnych ampułek i preparatów odchudzających. Działają na skórę i tkankę podskórną usuwając zbędne toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz modelując sylwetkę.

Więcej informacjiCennik

Bańka chińska

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej i modelującej sylwetkę.

Więcej informacjiCennik

Bandaże wyszczuplające

Bawełniane bandaże nasączone są wieloma aktywnymi składnikami, które w trakcie zabiegów stopniowo są uwalniane i wnikają w skórę zwalczając specyficzne problemy. Ich działanie może być ukierunkowane na usuwanie cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Pomagają również przeciwdziałać rozstępom oraz oznakom starzenia się skóry. Poprawiają nawilżenie skóry, jej strukturę i napięcie. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć zmniejszenie obwodu miejsc poddanych bandażowaniu oraz ogólną poprawę wyglądu skóry, która staje się bardziej jędrna, gładka i zdrowsza.

Więcej informacjiCennik

Karboksyterapia CO2

Działanie karboksyterapii, czyli infuzja podgrzanego CO2 powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. Pobudzone zostają naturalne czynniki wzrostu, czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego.

W konsekwencji tych procesów poprawie ulega mikrokrążenie i następuje odnowa komórek. Reakcją skóry na iniekcje dwutlenku węgla jest kontrolowany stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Do kilku miesięcu po zabiegu trwa remodeling skóry, któremu towarzyszy skurcz włokien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Więcej informacji