Zabiegi rozbijania tuszczu wskazane są przede wszystkim tym, u których otłuszczenia występują w okolicach:

  • boczków,
  • ud,
  • kolan,
  • pośladków,
  • ramion,
  • brzucha.

Rozbijanie tłuszczu polega na całkowitym zniszczeniu i usunięciu z organizmu komórek tłuszczowych poprzez zabieg kriolipolizy, czyli zamrażania komórek tłuszczowych. Osobom, których problemem jest nadwaga lub otyłość, proponujemy zabiegi łączące różne metody, a także porady dietetyczne, których stosowanie wzmacnia efekty przeprowadzanych zabiegów.

Metody rozbijania tłuszczu

Kriolipoliza

To najnowsza i najskuteczniejsza technologia bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej poprzez zamrażanie. Kriolipoliza to 100% gwarancja efektu. Problematyczna część ciała zasysana jest głowicą próżniową. Jest to bezbolesne, nie wymaga żadnego znieczulenia i co ważne nieinwazyjne, ponieważ nie narusza bariery skóry. Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji i w 100% zostaną wydalone z organizmu.

Więcej informacjiCennik

Lipoliza iniekcyjna

Jest ona metodą miejscowego usuwania tkanki tłuszczowej. Terapia polega na wstrzyknięciu fosfatydylocholiny, która powoduje pękanie komórek tłuszczowych oraz uwolnienie tłuszczu do krwioobiegu, dalej do wątroby, gdzie ulegają rozkładowi. Metoda ta pozwala na usunięcie podwójnego podbródka, fałdów występujących w okolicy brzucha i ud, nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej na pośladkach, w okolicy karku czy pach.

Więcej informacjiCennik

3 Max

3 MAX łączy kawitację, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu, co sprawia że urządzenie to jest niezwykle skuteczne, w leczeniu obszarów szczególnie problemowych takich jak uda, brzuch, pośladki, ramiona, twarz.

Komórka tłuszczowa jest całkowicie i bezpowrotnie zniszczona. Rezultaty takiego zabiegu są takie jak po liposukcji i jednakowo trwałe. Efekty są widoczne po każdej sesji, ponieważ 3-MAX to połączenie kawitacji ultradźwiękowej z multipolarną falą radiową w jednym zabiegu co sprzyja szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej. Nie trzeba też czekać 2-4 tygodni po serii, aby zobaczyć efekty jak to się dzieje w przypadku laserów. 3-MAX wykorzystując nowoczesne technologie niszczy komórki tłuszczowe od razu, a rezultaty zabiegu widoczne są natychmiast.

Więcej informacjiCennik

Karboksyterapia CO2

Działanie karboksyterapii, czyli infuzja podgrzanego CO2 powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. Pobudzone zostają naturalne czynniki wzrostu, czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego.

W konsekwencji tych procesów poprawie ulega mikrokrążenie i następuje odnowa komórek. Reakcją skóry na iniekcje dwutlenku węgla jest kontrolowany stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Do kilku miesięcu po zabiegu trwa remodeling skóry, któremu towarzyszy skurcz włokien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Więcej informacji

 

Liposonix- Światowa innowacja w odchudzaniu!

1 zabieg, 1 godzina, 1 rozmiar mniej

Więcej informacjiCennik