Usuwanie zwiotczeń, które są problemem, z którym boryka się wiele osób można przeprowadzić za pomocą naszej najnowszej technologii Venus Freeze, a także nici hialuronowych. Skóra w wyniku przeprowadzenia takich zabiegów staje się elastyczna i jędrna.

Problem zwiotczeń wynika z naturalnych procesów starzenia się skóry, u pacjentów po gwałtownej utracie wagi ciała, w tym również po przebytej ciąży. Procesy te dodatkowo wzmagane są poprzez działanie nadmierną ilością promieni ultrafioletowych, co przyczynia się do silnego uszkodzenia kolagenu.

Zwiotczenia skóry objawiają się w postaci opadających powiek, opadających policzków (tzw. chomików), a także luźnej skóry ramion, brzucha czy ud.

Metody ujędrniania zwiotczeń

Venus Freeze

W przypadku zwiotczeń skóry efektywność tej terapii ocenia się bardzo wysoko, zarówno gdy problem dotyczy skóry twarzy i ciała. Dodatkowym działaniem jest niwelowanie rozstępów w obszarze poddawanym zabiegowi.

Więcej informacjiCennik

Nici hialuronowe

Nowoczesna metoda wprowadzania kwasu hialuronowego w skórę. Kwas hialuronowy unosi kąciki ust, brwi i oczu, poprzez co twarz wygląda młodziej. Nici hialuronowe zmniejszają głębokość zmarszczek, poprawiają objętość policzków, wyszczuplają, jak również uwidaczniają owal twarzy. Dodatkowo po wstrzyknięciu nici hialuronowych za pomocą kaniuli uzyskujemy efekt nawilżenia oraz ujędrnienia skóry.

Więcej informacjiCennik

3 Max

3 MAX łączy kawitację, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu, co sprawia że urządzenie to jest niezwykle skuteczne, w leczeniu obszarów szczególnie problemowych takich jak uda, brzuch, pośladki, ramiona, twarz.

Komórka tłuszczowa jest całkowicie i bezpowrotnie zniszczona. Rezultaty takiego zabiegu są takie jak po liposukcji i jednakowo trwałe. Efekty są widoczne po każdej sesji, ponieważ 3-MAX to połączenie kawitacji ultradźwiękowej z multipolarną falą radiową w jednym zabiegu co sprzyja szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej. Nie trzeba też czekać 2-4 tygodni po serii, aby zobaczyć efekty jak to się dzieje w przypadku laserów. 3-MAX wykorzystując nowoczesne technologie niszczy komórki tłuszczowe od razu, a rezultaty zabiegu widoczne są natychmiast.

Więcej informacjiCennik

Karboksyterapia CO2

Działanie karboksyterapii, czyli infuzja podgrzanego CO2 powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. Pobudzone zostają naturalne czynniki wzrostu, czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego.

W konsekwencji tych procesów poprawie ulega mikrokrążenie i następuje odnowa komórek. Reakcją skóry na iniekcje dwutlenku węgla jest kontrolowany stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Do kilku miesięcu po zabiegu trwa remodeling skóry, któremu towarzyszy skurcz włokien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Więcej informacji