Cellulit jest zmianą zależną od szeregu różnych czynników. Spowodowany jest nieprawidłowym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej, tworzącym nierówności na powierzchni skóry. Cellulitowi towarzyszą zmiany budowy tkanki łącznej.

Przyczyny powstawania cellulitu:

  • siedzący tryb życia,
  • niewłaściwa gospodarka hormonalna,
  • niewłaściwa dieta,
  • papierosy, alkohol,
  • nadwaga,
  • stres.

Metody redukcji cellulitu

VelaShape

Usuwanie cellulitu stało się skuteczne dzięki kompleksowemu działaniu podciśnienia + masażu mechanicznego rolkami + prądu RF + światła podczerwonego jest to najlepszy sposób gwarantujący całkowite usunięcie cellulitu.

Więcej informacjiCennik

Venus Freeze

Spektakularne efekty w usuwaniu cellulitu dzięki unikalnej technologii połączenia znanych ze swych możliwości pobudzania kolagenu fal radiowych z polem magnetycznym. Efekty zastosowania urządzenia Venus Freeze są widoczne już po pierwszym zabiegu, a długotrwałe rezultaty osiągniesz po kilku sesjach.

Więcej informacjiCennik

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na podawaniu przez lekarza medycyny estetycznej niewielkich dawek substancji leczniczej bezpośrednio do podskórnej tkanki tłuszczowej – w miejsca zaatakowane cellulitem. Terapia osłabia cellulit oraz poprawia wygląd skóry. Bardzo istotne jest odpowiednie dobranie koktajlu podawanego do skóry. Jest on mieszanką kilku składników aktywnych, które przyspieszają spalanie tłuszczu, likwidują zastój limfatyczny, stymulują metabolizm oraz poprawiają ukrwienie.

Więcej informacjiCennik

Masaż wyszczuplający

Całego ciała lub jego wybranych partii (brzuch, biodra, pośladki i nogi) przy użyciu specjalnych technik z zastosowaniem wysokiej jakości superaktywnych ampułek i preparatów odchudzających. Działają na skórę i tkankę podskórną usuwając zbędne toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz modelując sylwetkę i redukując cellulit.

Więcej informacjiCennik

Bańka chińska

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej i modelującej sylwetkę.

Więcej informacjiCennik

Bandaże wyszczuplające

Bawełniane bandaże nasączone są wieloma aktywnymi składnikami, które w trakcie zabiegów stopniowo są uwalniane i wnikają w skórę zwalczając specyficzne problemy. Ich działanie może być ukierunkowane na usuwanie cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Pomagają również przeciwdziałać rozstępom oraz oznakom starzenia się skóry. Poprawiają nawilżenie skóry, jej strukturę i napięcie. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć zmniejszenie obwodu miejsc poddanych bandażowaniu oraz ogólną poprawę wyglądu skóry, która staje się bardziej jędrna, gładka i zdrowsza.

Więcej informacjiCennik

3 Max

3 MAX łączy kawitację, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu, co sprawia że urządzenie to jest niezwykle skuteczne, w leczeniu obszarów szczególnie problemowych takich jak uda, brzuch, pośladki, ramiona, twarz.

Komórka tłuszczowa jest całkowicie i bezpowrotnie zniszczona. Rezultaty takiego zabiegu są takie jak po liposukcji i jednakowo trwałe. Efekty są widoczne po każdej sesji, ponieważ 3-MAX to połączenie kawitacji ultradźwiękowej z multipolarną falą radiową w jednym zabiegu co sprzyja szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej. Nie trzeba też czekać 2-4 tygodni po serii, aby zobaczyć efekty jak to się dzieje w przypadku laserów. 3-MAX wykorzystując nowoczesne technologie niszczy komórki tłuszczowe od razu, a rezultaty zabiegu widoczne są natychmiast.

Więcej informacjiCennik

Karboksyterapia CO2

Działanie karboksyterapii, czyli infuzja podgrzanego CO2 powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. Pobudzone zostają naturalne czynniki wzrostu, czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego.

W konsekwencji tych procesów poprawie ulega mikrokrążenie i następuje odnowa komórek. Reakcją skóry na iniekcje dwutlenku węgla jest kontrolowany stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Do kilku miesięcu po zabiegu trwa remodeling skóry, któremu towarzyszy skurcz włokien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Więcej informacji