Usuwanie rozstępów, które są defektami skóry powstającymi w wyniku silnego napięcia i naprężenia, jest rozwiązaniem często występującego problemu prowadzącego do wielu kompleksów. Występują w postaci wrzecionowatych pasm, najczęściej na skórze ud, pośladków, brzucha, piersi.  Pojawiają się one, jako efekt silnego wzrostu masy ciała, zaburzeń hormonalnych, predyspozycji genetycznych, a także w wyniku ciąży.

Metody usuwania rozstępów

Venus Freeze

Usuwanie rozstępów tą metodą polega na silnym podgrzewaniu tkanki, co powoduje silne kurczenie się kolagenu i stymulację produkcji kolejnych włókien. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a po jego wykonaniu od razu można powrócić do codziennych czynności.

Więcej informacjiCennik

3 Max

3 MAX łączy kawitację, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu, co sprawia że urządzenie to jest niezwykle skuteczne, w leczeniu obszarów szczególnie problemowych takich jak uda, brzuch, pośladki, ramiona, twarz.

Komórka tłuszczowa jest całkowicie i bezpowrotnie zniszczona. Rezultaty takiego zabiegu są takie jak po liposukcji i jednakowo trwałe. Efekty są widoczne po każdej sesji, ponieważ 3-MAX to połączenie kawitacji ultradźwiękowej z multipolarną falą radiową w jednym zabiegu co sprzyja szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej. Nie trzeba też czekać 2-4 tygodni po serii, aby zobaczyć efekty jak to się dzieje w przypadku laserów. 3-MAX wykorzystując nowoczesne technologie niszczy komórki tłuszczowe od razu, a rezultaty zabiegu widoczne są natychmiast.

Więcej informacjiCennik

Karboksyterapia CO2

Działanie karboksyterapii, czyli infuzja podgrzanego CO2 powoduje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru. Pobudzone zostają naturalne czynniki wzrostu, czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego.

W konsekwencji tych procesów poprawie ulega mikrokrążenie i następuje odnowa komórek. Reakcją skóry na iniekcje dwutlenku węgla jest kontrolowany stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Do kilku miesięcu po zabiegu trwa remodeling skóry, któremu towarzyszy skurcz włokien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry.

Więcej informacji