Kriolipoliza to nowoczesna, nieinwazyjna technologia zaprojektowana aby trwale i skutecznie redukować tkankę tłuszczową w wybranych obszarach ciała.

Laser Diodowy działając poprzez emisję intensywnego, pulsującego światła, umożliwia trwałe i całkowite usunięcie zbędnego owłosienia dużo skuteczniej niż powszechnie stosowane metody nakładania wosku, kremu depilacyjnego, pasty cukrowej, używania depilatora czy maszynki do golenia.

Venus Freeze to urządzenie wykorzystujące chronioną patentem technologię (MP)², będącą połączeniem działania impulsów magnetycznych i wielobiegunowych, multipolarnych fal radiowych.

Mikrodermabrazja korundowa wywołana jest przez drobne kryształki glinu (najtwardszy po diamencie minerał występujący w naturze), uderzającego o skórę. Pozwala to na dużą kontrolę zabiegu, a efekt jest widoczny natychmiast.

Urządzenie VelaShape RF wykorzystuje działanie prądu RF, podczerwieni, impulsowego masażu podciśnieniowego i masażu mechanicznego. Wszystko to gwarantuje efekt redukcji cellulitu i wymodelowania ciała.

Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka.

DermaFrac™ jest to pierwszy na świecie system wykorzystujący technikę łączoną mikronakłuć skóry z automatyczną infuzją aktywnego serum dzięki zastosowaniu podciśnienia. Producentem systemu jest Genesis Biosystems (z Lewisville w stanie Teksas), wiodąca firma w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań w regeneracji skóry.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do sterylizacji i dezynfekcji narzędzi - autoklaw, aby zapewnić całkowitą sterylność i higienę podczas przeprowadzania zabiegów na twarz i ciało.

Osocze bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny, który jest pozyskiwny z krwi pacjenta. Jest ono bogate w komórki i czynniki wzrostu peptydy, które są potrzebne do odnowy biologicznej skóry.

Karboksyterapia usuwa tkankę tłuszczową, cellulit, rozstępy, cienie i obrzęki pod oczami, teleangiektazje, zmarszczki, leczy łuszczycę, redukuje rozstępy, blizny oraz wypadanie włosów.

To najbardziej zaawansowany sprzęt do modelowania sylwetki ciała dostępny na naszym rynku. Wykorzystuje on trzy najskuteczniejsze technologie: kawitację ultradźwiękową, falę radiową RF oraz masaż ssący w podciśnieniu. Jest niezwykle skuteczny w leczeniu cellulitu, a przy tym wygodny w użyciu.